Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket Quarter Final Semi-Final Final
10U Boys State Cup
Date: 6/1,6/6,6/7,6/86/96/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

11U Boys State Cup
Date: 6/1,6/4,6/6,6/76/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Buckeye Woods
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Boys State Cup
Date: 6/1,6/4,6/5,6/6,6/76/86/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Buckeye Woods
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Pinnacle Sports
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Boys State Cup
Date: 6/1,6/2,6/6,6/76/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Boys State Cup
Date: 6/1,6/5,6/6,6/76/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Lost Nation - West
Detail  Schedule
Strongsville Middle School
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Boys PCUP
Date: 6/16/2
Venue: Total Sports
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Boys State Cup
Date: 6/1,6/2,6/3,6/66/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Evergreen HS
Detail  Schedule
St. Francis High School
Detail  Schedule
Padua High School
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Boys PCUP
Date: 5/31,6/16/2
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Boys State Cup
Date: 5/4,5/13,5/30,6/1,6/5,6/66/86/9
Venue: Walsh University
Detail  Schedule
Lost Nation
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Boys PCUP
Date: 3/6,5/9,5/31,6/16/2
Venue: Self Schedule
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Boys State Cup
Date: 5/14,5/16,5/18,5/20,5/23,5/286/46/6
Venue: Hall of Fame
Detail  Schedule
Hiram
Detail  Schedule
Padua High School
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Lost Nation - West
Detail  Schedule
WRA
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Boys PCUP
Date: 6/16/2
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Boys State Cup
Date: 4/24,5/2,5/7,5/9,5/15,5/18,5/20,5/21,5/22,5/236/46/6
Venue: Sports Force
Detail  Schedule
Hiram
Detail  Schedule
St. Ignatius
Detail  Schedule
Lost Nation - West
Detail  Schedule
WRA
Detail  Schedule
Walsh University
Detail  Schedule
Hall of Fame
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Boys PCUP
Date: 5/305/22
Venue: Vplex
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Boys State Cup
Date: 4/11,5/16,5/316/6
Venue: Total Sports Rossford
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

10U Girls State Cup
Date: 6/1,6/86/96/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

11U Girls State Cup
Date: 6/1,6/4,6/5,6/76/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Pinnacle Sports
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Girls State Cup
Date: 6/1,6/4,6/6,6/76/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Pinnacle Sports
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Ehrnfelt Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Girls State Cup
Date: 6/1,6/2,6/6,6/76/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Girls PCUP
Date: 5/10,5/29,6/16/2
Venue: Blossom Hill
Detail  Schedule
Rossford 1
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Girls State Cup
Date: 6/1,6/2,6/5,6/66/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Girls PCUP
Date: 5/28,5/31,6/16/2
Venue: Lenau Park
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Total Sports
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Girls State Cup
Date: 6/1,6/2,6/5,6/76/86/9
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Evergreen HS
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Strongsville Middle School
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Girls PCUP
Date: 5/31,6/16/2
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Girls State Cup
Date: 5/18,5/21,5/30,6/1,6/5,6/66/86/9
Venue: Cleveland United Fields
Detail  Schedule
Lost Nation
Detail  Schedule
Ohio Northern University
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Girls PCUP
Date: 5/23,5/31,6/16/2
Venue: Sports Force
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Girls State Cup
Date: 5/2,5/11,5/13,5/17,5/21,5/23,5/28,5/296/46/6
Venue: Sports Force
Detail  Schedule
Strongsville Middle School
Detail  Schedule
Ashland University
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Girls PCUP
Date: 6/16/2
Venue: Pacesetter
Detail  Schedule
Soccer Centre Rossford
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Girls State Cup
Date: 5/8,5/15,5/16,5/17,5/19,5/20,5/22,5/306/46/6
Venue: Lost Nation - West
Detail  Schedule
Akron Fields
Detail  Schedule
Willoughby South HS
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Cleveland United Fields
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Girls State Cup
Date: 4/24,5/1,5/166/6
Venue: Sports Force
Detail  Schedule
Copley
Detail  Schedule
Pacesetter
Detail  Schedule
Sports Force
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets